Artykuły producenci

SMA - inwertery solarne oraz monitoring instalacji

09.10.2014 | Admin

SMA jako lider rynku globalnego opracowuje, produkuje i sprzedaje inwertery solarne oraz systemy monitorowania do systemów fotowoltaicznych. Jako najważniejszy element technologiczny i serce każdej elektrowni słonecznej inwertery SMA przekształcają prąd stały generowany przez moduły fotowoltaiczne na prąd zmienny zgodny z siecią przesyłową. Ponadto jako inteligentne układy zarządzające systemami odpowiadają również za monitorowanie wydajności i zarządzanie siecią. Oprócz wysokiej wydajności falowniki SMA charakteryzują się długą żywotnością i atrakcyjną ceną.

SolarEdge - kompletne instalacje fotowoltaiczne

09.10.2014 | Admin

Firma SolarEdge to producent składowych elementów każdej instalacji fotowoltaicznej. Na rynku są od 2006 roku. W swojej ofercie posiadają inwertery solarne, systemu monitoringu instalacji a także nowość na rynku fotowoltaiki, czyli optymalizery mocy. Służą one do optymalizacji wydajności każdego modułu solarnego zainstalowanego w całym systemie. Wszystkie oferowane urządzenia są projektowane w taki sposób aby uzysk energii słonecznej był jak największy a straty powodowane różnymi czynnikami zewnętrznymi były jak najmniejsze. 

S:Flex - systemy montażowe

09.10.2014 | Admin

Firma S:Flex jest dynamicznie rozwijającym się niemieckim przedsiębiorstwem oferującym systemy montażowe do instalacji fotowoltaicznych. Na rynku są od 2009 roku i cały czas umacniają swoja pozycję na arenie międzynarodowej. W swojej ofercie posiadają systemy montażowe do instalacji montowanych na dachach oraz do farm fotowoltaicznych stawianych na dużych powierzchniach gruntowych.

Axitec - moduły solarne

09.10.2014 | Admin

Niemiecka firma Axitec to producent modułów solarnych dedykowanych do instalacji fotowoltaicznych. Firma prężnie się rozwija i wzbogaca na bieżąco swoja ofertę o nowe produkty. W swojej ofercie posiadają panele mono i polikrystaliczne o różnych mocach znamionowych. Na swoje produkty udzielają 12-sto letnią gwarancję oraz 25-io letnią gwarancję liniową, co oznacza zagwarantowanie wydajności produktu przez pierwsze 25 lat użytkowania. 

SolarLog - monitoring instalacji

09.10.2014 | Admin

Firma SolarLog dostarcza klientom na całym świecie najnowocześniejsze urządzenia do monitorowania instalacji fotowoltaicznych i sterowania ich pracą. SolarLog to gwarancja niemieckiej precyzji i dokładności wykonania oraz bezawaryjności produktów. Specjalnością firmy są działające niezależnie od falowników systemy monitorowania instalacji fotowoltaicznych składające się z modułu monitorowania oraz platformy analitycznej. Oprócz urządzeń monitorujących w swojej ofercie posiadają także wiele produktów uzupełniających zapewniających efektywne wsparcie dla użytkowników oraz instalatorów.